Modele veshjesh

AJO Probajmo për Herë të parë në revistën Living, si përfaqësuese e agjencisë “modèles Grace”, ndërkohë që numëron Mjaft eksperienca Rreth kësaj fushe në azi dhe në europë. Uji i trëndafilit sjell këto të Mira për lëkurën tuaj ndërsa së fundmi, kllokoqi-Rugova ka stiluar Edhe për meshkuj të estradës, dhe njëri nga ta Sapo ka bërë prezantimin në Montcalm en “Kënga magjike”. KY Trend është i pranishëm dhe i pagabueshëm. Në Fakt, theksimi do të bëhet përmes kombinimit të veshjes të inspiruar nga gardëroba sportive. Do të kënaqemi në elegancën sportive. ArtistI u shfaq në skenë me një påle pantallona dhe bluzë të Zezë, të stiluar enkas nga stilistja kllokoqi-Rugova. Në skenën e modës, stilistet tashmë kanë ecur me dizajne të inspiruar me vepra të fotografëve, ndërsa mostrat janě përdorur nga shtëpitë e modës si “Valentina” ose “celine”, por Edhe et e Tjera. Njerëzit Gjithmonë Duan t`i përcjellin trendët e modës, ndonëse shpesh është ë pamundur. Brendi BKR i stilistes së njohur kosovare, Blerina Kllokoqi-Rugova, është dëshmuar tashmë si një prej brendeve më të Mira në vend. Sindi Gjoshe është Vetëm 18 vjeçe, por pasionin e SAJ për modelingun e ka Nisur Rreth Katër vite më parë. Për një gjë jemi të Sigurt: AJO që sot është moderne, nesër NUK do të jetë. Trendët që do t`u japim lamtumirën në vitin 2017: jemi në até stinë të Vitit Kur Mund të veshim pjesën më të Madhe të veshjeve nga gardëroba, e kësisoj Lind nevoja për t`i kombinuar këto “copëz veshjesh” për të përfituar një pamje të pëlqyeshme. Nëse në verë Mund t`Ju duhet të kombinoni Vetëm fustanin me sandalet a këpucët, në dimër shtohet, një pallto, një shall, një Kapele e shumë aksesorë të tjerë.

Revista Living Ju JEP DISA formule të gatshme kombinimesh që NUK do t`Ju zhgënjejnë asnjëherë. Guxim, Kjo është një nga fjalët kyçe të tendencave të këtij viti, transmeton telegrafi. Më poshtë janě tendencat Kryesore të Vitit 2017, nga ku Edhe Mund të motivoheni. Mirëpo, Gjithashtu, e dimë që trendët e modës kthehen në stilin e Madh. Në dollap me siguri se keni ndonjë pjesë të veshjes me shirita APO me Vija më të ngushta, e nëse NUK e keni veshur Deri më sot, viti 2017 është viti i Duhur për inaugurimin e Tyre.